Hakkımızda

Bir kaç Kelimeyle Biz
Mükemmel Hizmet

Güvenebileceğiniz Muhasebe & Mali Müşavirlik Hizmetleri

Zamanınızı ve çabanızı İşinizi Yönetmeye Ayırın ve Muhasebeyi Bize Bırakın!

Çeşitli sektörlerde yer alan şirketlerin muhasebe, finans, denetim ve insan kaynakları departmanlarında hizmet vermiş, 2016 yılından itibaren özellikle Teknoloji Geliştirme Bölgelerindeki vergi ve SGK uygulamaları ile ilgili hizmet vermeye başlamış olan ekibimiz, günümüzde Oğuz Muhasebe – Mali Müşavirlik çatısı altında hizmetlerine devam etmektedir.
Ekibimiz, müşterilerinin tercihine göre dışarıdan ya da yerinde hizmet sağlayarak mali müşavirlik ve muhasebe, muhasebe sistemleri kurma, teşvik danışmanlığı, kobi danışmanlığı hizmeteri, şirket satın alma, birleşme ve bölünme, nevi değişikliği dahil tüm tescil & sicil işlemleri, sosyal güvenlik mevzuatı, mali danışmanlık, teknik bordrolama, vergi teşvikleri, SGK teşvikleri ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (UFRS) konularında çeşitli hizmetler vermektedir.

 

Güvenilir Muhasebe Hizmetleri

Verilerin Doğru İşlenmesi Başarınız İçin Önemli!

İşimiz muhasebenin tanımında da olduğu gibi tüm kuruluşların mali nitelikteki işlemleri ve olayları para ile ifade edilmiş şekilde kaydedip, sınıflandıran, özetleyerek rapor eden ve sonuçlarını yorumlayarak ve analiz etmek.

Muhasebe, işletmelerin varlıklarının ve kaynaklarının oluşumunu, bunların kullanılma biçimini, işletmelerin yaptığı işlemler sonucunda bu varlıklardaki ve kaynaklardaki değişmeleri, işletmelerin mali durumlarını açıklayacak bilgileri sağlayan ve bu bilgileri ilgili kişi ve kurumlara ileten bir bilgi sistemi ile oluşmaktadır.

Muhasebe sadece kar amacı ile kurulan işletmelerle ilgili değil, kar amacı gütmeyen yani topluma fayda için hizmet veren tüm kuruluşlar için de geçerlidir. Bu yüzden işletmeler denilirken tüm kuruluşları kapsamaktadır. Ama genelde muhasebe sistemi kar amacı güden işletmeler için daha da önemlidir.

Ücretsizdir

Şimdi Teklif İsteyin!

Yeni başlayan işletmeler veya yıllardır müşterilerine hizmet veren köklü şirketler için Türk mevzuatına uygun hizmetler veriyoruz.

Scroll to Top